
Пристінний накопичувальний стенд-вітрина 225 х 60 см
2 219 ₴
- В наявності
+380 (97) 764-74-54
Kyivstar з 09:00 до 17:00 - +380 (93) 764-74-54Life з 09:00 до 17:00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплекті:
• 2 ноги-опори з перфорацією
• 3 стяжки
• кріплення та заглушки
Окремо для формування потрібної вам комплектації можна придбати:
• тримачі
• флейти
• дуги
• перемички
Доступні кольори:
• чорний
• білий
• сірий металік
Стійка пристінної системи Stander, висота 2500 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 100 кг |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Висота стелажа | 2250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219 ₴


