
Перегородка сітчаста для кошика Колосок
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- +380 (93) 764-74-54Life з 09:00 до 17:00
Зверніть увагу!
Товар має досить великі розміри, тому найзручніше отримувати його у відділеннях Delivery — відправлення через цю службу виконуємо після 100% оплати.
Відправка Новою Поштою тільки на ВАНТАЖНЕ відділення.
Перегородка сітчаста для кошика “Колосок”
Металева сітчаста перегородка для кошиків типу “Колосок” — зручне рішення для розділення товару та акуратної викладки. Допомагає організувати простір у кошику та зробити товар більш помітним для покупця.
✅ Міцна металева конструкція
✅ Легка установка без додаткового кріплення
✅ Зручне розділення різних груп товарів
✅ Підходить для магазинів, супермаркетів та торгових точок
✅ Практична та довговічна
Ідеально підходить для:
• овочів та фруктів
• акційного товару
• дрібної продукції
• випічки
• господарських товарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Перегородка |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 47 ₴


